Südamemandalad. Värviraamat - Tarkuseraamat
518
product-template-default,single,single-product,postid-518,theme-hazel,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,content_with_no_min_height,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Südamemandalad. Värviraamat

5,00 

Raamat “Südamemandalad” sobib kingiks nii sõbrale, kallimale, abikaasale kui ka Sinule endale.

Soovime Sulle rahulikku meelt ja zeni Sinu sisse!

Kirjeldus

Raamat “Südamemandalad” sobib kingiks nii sõbrale, kallimale, abikaasale kui ka Sinule endale. Südamekujutisi on juba keskajast peale kasutatud armastuse sümbolina. Eelkõige küll romantilise armastuse sümbolina, aga samas ka üha enam universaalse armastuse kujundina.

Võib-olla pole Sa aastaid värvipliiatseid käes hoidnud. Võimalik, et lõpetasid just oma eelmise, lemmikuks saanud värviraamatu viimase pildi kujundamise. Võimalik, et oled varem maalinud või niisama joonistanud ja oled nüüd valmis avastama enda jaoks uut hobi pisikeste pindade täitmise näol. Ole valmis, et see värviraamat võib pakkuda suurt rahuldust ja kohalolutunnet, arendada keskendumisvõimet ning vähendada rahutust ja muid stressiilminguid. Lihtsalt värvi ja loo ning jälgi seda ilu, mis Sinu silme all sündima hakkab. Eheduse mõttes soovitame värvida just värvipliiatsitega. Värvida võid nii piirjooni jälgides kui ka neist sujuvalt väljudes. Kui soovid vähem kirjut pilti, võib kõrvuti asetsevad kujundid jätta kohati sama värvi. Eri kujundite esiletõstmiseks kasuta kõrvuti asetsevatel pindadel võimalikult erinevat heleduse-tumeduse astet. Juhul kui Sul on käepärast vaid harilik pliiats, ära heida meelt – põneva tulemuse saad ka erineva kalde ja suunaga jooni või triipe tõmmates ning vahele mõnd kujundit vaid täppidega täites.

Soovime Sulle rahulikku meelt ja zeni Sinu sisse.

Lisainfo
Mõõtmed 20 × 20 cm