Meeste värk. Värviraamat meestele - Tarkuseraamat
163
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-163,theme-hazel,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,content_with_no_min_height,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Meeste värk. Värviraamat meestele

“Meeste värk“ on värviraamat meestele, sest meelerahu peavad saavutama ka mehed. Sa oled rahu otsinud võib-olla suhetest, võib-olla töösse sukeldudes, karjääri tehes või polegi need otsingud veel sinuni jõudnud. Milline iganes on sinu tee ja kuhu iganes sa praeguseks eluhetkeks jõudnud oled, siis seda raamatut hoiad sa käes just selleks, et nüüd on parim hetk aeg maha võtta ning teha võib-olla esimesed, aga miks mitte ka juba mitmesajandad värvitõmbed pliiatsiga, et täita need kandilisema joonega pildid ning väljendada enda värvifantaasiaid.
Või oled sa hoopis armastav isa, kes otsib endale ja oma pojale mõnusat ühist tegevust õhtusteks tundideks ja nädalalõppudeks ning sulle meeldib mõte üheskoos värvitud piltidest, millest saate meeldejäävad hetked jäädvustada. Kõrvuti pilte värvides on võimalik jälgida teie piltide ühiseid jooni ja ka armsaid erinevusi.
Kindlasti sobivad need pildid ka sulle, kallis naine, kes sa oled kõikidest pehme joone ja sisuga mandalaraamatutest seni mööda vaadanud, sest sulle pakuvad huvi just karmima vormiga mehelikumad kujundid, mida oma värvidega täita.


“Meeste värk“ on imeline kinkeraamat nii isale, pojale, vennale, kallimale, kui ta kõikidele nendele, keda selle raamatu jõulised pildid kõnetavad. See raamat on ka sinule, kallis naine, kes sa oled juba mõnda aega huvi tundnud värviraamatute vastu, kuid ei ole erinevate mandalaraamatute seast leidnud endale südamelähedast.

Kõige ehedamad pildid saad värvipliiatsitega värvides, kuid selle raamatu paber kannatab ka vildikaid.

 

Custom Field

Soovime Sulle rahulikku meelt ja zeni Sinu sisse!

Date

December 22, 2016

Category

Eneseabi, Joonistused, Käsitöö, Värviraamatud