Tsiviilseadustik 2020 - Tarkuseraamat
20390
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20390,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,content_with_no_min_height,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Tsiviilseadustik 2020

Kogumik “Tsiviilseadustik 2020”

sisaldab Eesti tsiviilõiguse põhilisi õigusakte 2020 1. jaanuari seisuga. Käesolev kogumik järgib põhistruktuurilt oma eelkäijaid – alates kogumikust “Tsiviilõigus 2002 & kommentaarid”, sisaldades Tsiviilseadustiku koosseisu kuuluva 5 seaduse kõrval ka nende rakendusseadused, kinnistusraamatuseaduse, korteriomandi- ja korteriühistuseaduse, perekonnaseisutoimingute seaduse ning rahvusvahelise eraõiguse seaduse. Andmaks terviklikumat pilti käsitletavast valdkonnast, on käesolevasse kogumikku lisatud abieluvararegistri seadus. Juhul kui konkreetse paragrahvi viimased lõiked või punktid on kehtetuks tunnistatud, siis ei ole kehtetusviidet toodud, võimaldamaks lugejal saada paremat ülevaadet kehtivast seadusest.

Kirjastus Tarkuseraamat (tarkuseraamat@gmail.com) on tänulik igasuguse tagasiside eest käesoleva kogumiku teemadel, mis aitab meie tulevased trükised muuta kõigile Teile veel sisukamateks ja käepärasemateks.

460 lk, 145×205 mm, spiraalköide